Main Menu

Bérszámfejtő, munkaügyes VI. ker (Rehab, 6-8 óra)

Kedvencekhez adom
0.00 ( 0 szavazat )
Ár: 1 Ft
Kapcsolat, elérhetőség Jelentkezés módja:
Szükséges: önéletrajz + leszázalékolási információk
E-mailen: hr@rehabforce.hu - a munkakör megjelölésével
Telefonon: 06-1-708-4588 (H-P-ig 9:00-17:00-ig)
Rehab Force Nonprofit Kft.
Közzétéve 2018-08-06 15:06:21
Készítette

Leírás

VI. kerületi irodánkban keresünk
BÉRSZÁMFEJTŐ, MUNKAÜGYES munkatársat

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGűek jelentlezését is várjuk!

Főbb feladatok, munkák:
- 100 fős cégnél teljes körű bérszámfejtés, TB kifizetőhellyé válás megszervezése
- Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
- Személyügyi anyagok naprakész nyilvántartása
- Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
- Kapcsolattartás munkavállalókkal
- Munkaviszony-, jövedelemigazolások kiállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Minimum 3 – 5 év tapasztalat bérszámfejtés területén az elmúlt 5 évben
- Bérszámfejtői, TB-s végzettség
- Vonatkozó jogszabályok naprakész szintű ismerete
- Kiváló MS Office ismeretek
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, folyamat és rendszerszemlélet
- Precizitás, pontosság, határidők betartása és betartatása, önálló munkavégzés
- Együttműködési készség

Szükséges: önéletrajz

Speciális információk

Hirdető Közhasznú társaság

Helyszín

Budapest VI. kerület, Budapest
Budapest, Vasvári Pál utca 3 1/3, 1061
Notice: Undefined variable: video_html in /var/www/virtual/ezerapro.com/htdocs/components/com_djclassifieds/views/item/tmpl/default_video.php on line 64

Hírdetés információi

Hírdetés azonosítója: 4541
Megtekintések: 51
Lejárat: 2019-01-03 10:55:04

Értékelés

Ár
Állapot
Megközelíthetőség

Felhasználók értékelései